REGULAMIN

1. Rejestracja

W celu złożenia zamówienia musisz się zarejestrować, podając swój email i utworzyć własne hasło. Prosimy o podawanie emaila, który zamierzasz używać na stałe. Na niego będą przesyłane wszelkie istotne informacje związane z kontem i użytkowaniem programu SBM.

2. Wersja DEMO

Jest ona w pełni funkcjonalna. Pozwala na bezpłatne i nieograniczone w czasie testowanie programu.

Posiada jedno ograniczenie - możesz wystawić maksymalnie 30 dokumentów.

3. Terminy ważności

Zamówienie oraz użyte kody rabatowe są ważne jeden miesiąc.
Jeśli po złożeniu zamówienia nie otrzymamy potwierdzenia wpłaty, zamówienie zostanie  anulowane, a rabat straci ważność.

4. Realizacja zamówienia a czas aktywacji oraz wysłania faktury

Po otrzymaniu zamówienia, Twoje konto nie zostanie aktywowane do czasu otrzymania potwierdzenia wpłaty. Aktywacja konta i wysłanie faktury oraz licencji odbędzie się  maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych, o ile potwierdzenie otrzymamy do godziny 15:00 dnia poprzedniego. Zazwyczaj aktywacja konta odbywa się tego samego dnia, w zależności od czasu otrzymania potwierdzenia wpłaty.

5. Zwroty

Ponieważ udostępniamy wersję demo w celu sprawdzenia oprogramowania, nie przyjmujemy zwrotów. Jedynym wyjątkiem jest przypadek rażącego odstępstwa działania programu od oferowanej na stronie funkcjonalności, a okres jego użytkowania nie przekracza jednego miesiąca. Wszelkie potencjalne wady/błędy w funkcjonowaniu oprogramowania należy zgłaszać niezwłocznie, a producent dołoży wszelkich starań, aby je usunąć.

6. Odnowienie Abonamentu

Abonament to możliwość pobierania aktualizacji i nowych wersji programu oraz pomoc techniczna przez okres jednego roku od daty aktywacji konta. Przedłużenie Abonamentu na następny rok jest określone w cenniku i powinno być dokonane w ostatnim miesiącu trwania Abonamentu (gdy jeszcze poprzednia subskrypcja jest aktywna) lub najpóźniej w ciągu miesiąca po upływie ważności poprzedniego Abonamentu. Przekroczenie tego okresu powoduje utratę zniżki za odnowienie.

7. Odpowiedzialność

Zgodnie z licencją, sprzedawca bądź producent nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za straty wynikające z użytkowania programu.

Copyright© Wirtuoteka 2016  
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności