Co zyskasz wybierając naszą ofertę?

oszczędność czasu

  Używanie programu skraca czas poświęcany na prowadzenie księgi i innych wymaganych ewidencji.

unikalną rozszerzoną licencję

  W ramach jednej licencji przypisanej do Twojego NIP-u, możesz zainstalować program na dowolnej, nieograniczonej ilości komputerów.

poprawność rozliczeń z US i ZUS

  SBM2 posiada wariant automatycznej aktualizacji parametrów rozliczania stawek ZUS i kilometrówki, a także możliwość aktualizowania wzorów deklaracji, modułów programu, skryptów itp. 

łatwy dostęp do informacji

  Dzięki różnorodności gotowych raportów i zestawień, a także opcji szybkiego filtrowania i wyszukiwania, możesz sprawnie uzyskać informacje, których potrzebujesz.

szybkie generowanie i rejestrację dokumentów

  Program posiada funkcję klonowania dokumentów jako ten sam typ lub inny typ dokumentu, a także kopiowania pól lub tabel do schowka Windows z możliwością wklejenia do innych programów, np. MS Excel.

elastyczne uprawnienia użytkowników

  Każdemu użytkownikowi przypisanemu do grupy uprawnień, aplikacja udostępnia tylko te funkcje i dane, które są mu potrzebne, blokując dostęp do pozostałych.

zredukowanie ryzyka pomyłek kalkulacyjnych

  Automatyczne przeliczanie kwot od netto lub brutto, zmniejsza szansę na popełnianie błędów w rozliczeniach. 

sprawne zarządzanie firmą

  Możliwość wielokrotnego wyliczania podatków w dowolnym momencie, generowania różnego typu zestawień i raportów, pozwala na łatwiejsze zarządzanie firmą.

nowoczesny i intuicyjny interfejs

  Przyjazny interfejs, łatwy proces instalacji oraz pobierania aktualizacji gwarantują szybki start z programem i przyjemną pracę.
Copyright© Wirtuoteka 2016  
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności