Przykładowe ekrany programu

Zapoznaj się z ergonomicznym interfejsem SBM2

Główne okno programu

Główne okno programu KPiR SBM2

Stąd za pomocą przyjaznego menu, masz dostęp do wielu funkcjonalnych modułów, takich jak rejestry VAT, faktury, księga przychodów i rozchodów, magazyn itd.

Okno dokumentu

Wystawianie faktury VAT w programie KPiR

Okno to pozwala na wprowadzenie nowego lub edycję istniejącego dokumentu. Zakładka "Dokument" posiada dane kontrahenta oraz datę transakcji, natomiast zakładka "Pozycje" zawiera listę towarów.

Wydruk faktury VAT

Przykładowy wydruk faktury VAT

Wydruk dokumentów w programie jest elastyczny, ponieważ użytkownik może sam dostosować wygląd KAŻDEGO dokumentu do własnych potrzeb i wymogów.

Lista dokumentów

Lista dokumetów w programiw KPiR SBM2

W oknie listy dokumentów (Sprzedaż lub Zakup), widzimy wszystkie dokumenty. Można także wyświetlić tylko niektóre pozycje, spełniające określone kryteria.

Okno KPiR

Okno księgi przychodów i rozchodów (księgi podatkowej)

W oknie księgi przychodów i rozchodów (księgi podatkowej) możemy podglądnąć i wydrukować wpisy z danego miesiąca. Możemy też zobaczyć podsumowanie na przestrzeni danego roku.

Copyright© Wirtuoteka 2016  
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności