Aktualności

2015-08-06 WSŁUCHUJEMY SIĘ W TWOJE POTRZEBY.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy wersję MIKRO FIRMA, zwiększając limit dokumentów z 10 do 20 na miesiąc. Ta wersja dostępna jest obecnie w niezwykle atrakcyjnej, promocyjnej cenie 39zł netto (cena obowiązuje w limitowanym okresie czasu).
Nadal pamiętamy o początkujących przedsiębiorcach, którzy na każdym kroku szukają oszczędności. Przygotowaliśmy dla Was wersję START za 0 zł, umożliwiającą wystawianie do 10 dokumentów w każdym miesiącu.

 

2015-07-01 DARMOWA WERSJA SBM2 MIKRO FIRMA - JUŻ DOSTĘPNA

Z przyjemnością informujemy o wydaniu absolutnie bezpłatnej i całkowicie funkcjonalnej wersji SBM2. MIKRO FIRMA to idealny program na biznesowy start, kiedy liczba wystawianych dokumentów jest jeszcze niewielka 
(tu dziesięć w miesiącu).

A kiedy firma urośnie, można płynnie przejść na wersję BIZNES, nie tracąc wprowadzonych danych.

 

2015-06-01 URUCHOMIENIE PŁATNOŚCI PAYU

Teraz zakupy będą prostsze! Z przyjemnością informujemy, że udostępniliśmy system płatności on-line za pośrednictwem platformy PayU. Pozwoli nam to usprawnić proces transakcyjny, a więc ogólnie przyspieszy realizację Waszych zamówień.


2015-05-28 DARMOWA WERSJA SBM2 MIKRO FIRMA - JUŻ WKRÓTCE

Kończymy pacę nad wydaniem darmowej wersję programu SBM2, skierowanej do samodzielnych przedsiębiorców i małych firm, które nie wystawiają dużej ilości dokumentów.

 

2015-05-25 TESTY WERSJI SIECIOWEJ
Obecnie znajdujemy się w fazie finalnych testów współbieżnej pracy programu w sieci lokalnej na centralnej bazie danych.

2015-05-20 PRZEBUDOWA STRONY INTERNETOWEJ www.program-kpir.pl
Jesteśmy w trakcie modernizacji naszej witryny, pragniemy uczynić ją bardziej przyjazną dla odwiedzających. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i opinie, a jednocześnie przepraszamy za utrudnienia związane z jej działaniem. 

2015-04-01 PROMOCJA WIOSENNA!!!
To nie żart! Obniżamy cenę z 249 zł do 199 zł netto. Promocja będzie ważna do 15 czerwca. Zachęcamy do skorzystania z okazji i zapraszamy do zakupów

2015-03-31 WYDANIE WERSJI OPARTEJ NA FIREBIRD
Choć kosztowało nas to dużo czasu, wreszcie udało się zakończyć pracę nad nową, rozszerzoną wersją programu SBM2. Obecnie, co powinno ucieszyć zwłaszcza małe firmy, wersja ta nie wymaga instalacji osobnej bazy danych (wszystko zawarte jest w programie instalacyjnym "Embedded Firebird Server"). Oczywiście nie wyklucza to możliwości pracy na jednej bazie danych przez wielu użytkowników oraz pracy w "chmurze".

2014-08-30 ROZPOCZĘCIE PRAC NAD ZMIANĄ SILNIKA BAZY DANYCH
Ze względu na zmiany w sposobie licencjonowania i dystrybucji bibliotek klienckich MySQL, które musiały być dostarczone przez nas w programie instalacyjnym, zmuszeni byliśmy do zmiany bazy danych na FireBird i co za tym idzie do  przebudowy aplikacji. Przy okazji znacznie ją ulepszamy i aktualizujemy.

2014-05-12 PILOTAŻOWY PROGRAM NA URZĄDZENIA MOBILE Z ANDROIDEM mSBM
Opublikowaliśmy aplikację mobilną na telefony komórkowe do wystawiania faktur i innych prostych dokumentów. W przyszłości stanie się ona dodatkowym modułem SBM2 z możliwością synchronizacji danych.

2014-02-28 UDOSTĘPNIENIE WERSJI KOMERCYJNEJ
Mamy przyjemność poinformować o wydaniu wersji komercyjnej programu SBM2, przeznaczonego do kompleksowej obsługi firmy oraz księgowości opartej na KPiR. Dostosowaliśmy ją do licznych zmian w przepisach prawnych. Zapraszamy do darmowego pobierania programu i zakupu licencji.

2013-11-30 WYDANIE WERSJI BETA
Z radością informujemy o wydaniu wersji BETA programu SBM2. Zaprojektowaliśmy tę wersję od nowa, wykorzystując Wasze cenne uwagi, jak i nasze doświadczenia zdobywane w trakcie dziesięcioletniej implementacji poprzedniej wersji. Zmieniliśmy silnik bazy danych z JET (MS Access) na MySQL, umieszczonej w DataCenter w "chmurze".

Copyright© Wirtuoteka 2016  
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności