REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO

POLECAJ I ZARABIAJ

 

 

I. Postanowienia Ogólne 

 
1. Regulamin obowiązuje od dnia 1 lipca 2016 r. 

 
2. Organizatorem Programu Partnerskiego "Polecaj i Zarabiaj " jest firma Wirtuoteka Soft-Works Justyna Szymańska, NIP: 925- 175-53-44, ul. Mała Góra 4A/4, 30-864 Kraków. 


3. Użyte w regulaminie określenia oznaczają:


a) Polecający - Użytkownik dowolnej wersji oprogramowania SBM, który przekazuje firmie  Wirtuoteka Soft-Works dane kontaktowe Nowego Klienta, zainteresowanego zakupem oprogramowania SBM.

 
b) Polecany – Nowy Klient (osoba prowadząca działalność gospodarczą), który został przekazany firmie Wirtuoteka Soft-Works przez Polecającego i który jest zainteresowany zakupem oprogramowania.


d) Nowy Klient  – podmiot gospodarczy, który do dnia rozpoczęcia Programu Partnerskiego "Polecaj i Zarabiaj" nie dokonał zakupu oprogramowania SBM.


e) Oprogramowanie SBM - program komputerowy służący do wspomagania działalności gospodarczej firm funkcjonujących na zasadach ogólnych (KPiR i VAT)


II. Zasady programu 

 
1. Polecający otrzyma wynagrodzenie w formie prowizji w zamian za przekazanie firmie Wirtuoteka Soft-Works danych kontaktowych Polecanego, który jest zainteresowany zakupem oprogramowania, jeśli Polecany następnie zakupu tego dokona.


2. Wysokość prowizji uzależniona jest od wersji zakupionego oprogramowania i wynosi:


a) SBM MIKRO FIRMA - prowizja 20 PLN netto

b) SBM BIZNES - prowizja 50 PLN netto


3. Wypłata prowizji nastąpi na podstawie faktury wystawionej firmie Wirtuoteka Soft-Works przez Polecającego z dwutygodniowym terminem płatności w formie przelewu.


4. Wystawienie faktury musi nastąpić nie później niż w terminie 12 miesięcy od daty zakupu oprogramowania SBM przez Polecanego.


6. Kwoty poszczególnych prowizji podlegają sumowaniu.

 

7. W przypadku otrzymania informacji o wykorzystywaniu Programu Partnerskiego w sposób naruszający przepisy prawa lub godzący w dobre obyczaje czy powszechnie obowiązujące normy społeczne, bądź wysyłania rekomendacji do obcych osób, które nie wyraziły zgody na ich otrzymanie, firma Wirtuoteka Soft-Works zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Programu Uczestnika, co do którego istnieje uzasadnione podejrzenie o stosowanie takich praktyk. W takiej sytuacji Uczestnik zostanie pozbawiony prawa do otrzymania należnych prowizji.

 

 


Copyright© Wirtuoteka 2016  
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności